Israeli flag
Rehovot, Israel
רחובות

Coordinates:  31° 53' 52.67" N  34° 48' 29.24" E
KehilaLinks
Home Maps Links Census

Rehovot
War Memorial

Fallen Soldiers

בית עלמין חיל שנת נפילה שם פרטי שם משפחה
רחובות (צבאי) חיל שריון 1969 אריה אבדר
רחובות (צבאי) חיל אוויר 2004 גיורא אביעד
רחובות (צבאי) שב"ס 2010 טופז אבן - חן קליין
רחובות (צבאי) חיל רפואה 1973 גיאורגה אברהם
רחובות (צבאי) משטרת ישראל 1985 חיים אברהם
רחובות-חדש (אזרחי) 2017 דוד אגם
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 ראובן אוחיון
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 חיים אוירבך
רחובות (צבאי) חיל לוגיסטיקה 1991 רונן אורן
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1948 שמעון אושדי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1970 גד-יעקב אזואלוס
רחובות (צבאי) חיל הנדסה 1973 צבי איזיקוביץ
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1980 דן איזנברג
קרית שאול (צבאי) חיל תותחנים 1982 אבישי אילון
רחובות (צבאי) חיל תותחנים 1969 מאיר-אשר איצקוביץ
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1998 שמואל אלדר
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1949 ליאון אלמוזנינו
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1983 שלמה אלפסי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1999 עמר אל-קבץ
באר שבע (צבאי) חיל חינוך 1996 עופר אלקסלסי
רחובות (צבאי) משטרת ישראל 2002 ברוך אנגל
נתניה (צבאי) חיל רגלים 1973 יעקב אסא
רחובות (צבאי) חיל שריון 1974 אסף ארבל
ראשון לציון (צבאי) חיל חימוש 1986 גדעון ארום
כפר ורבורג (צבאי) חיל שריון 1948 צבי ארליך
רחובות (צבאי) חיל שריון 1970 אהרן ארנסט
רחובות (צבאי) חיל רגלים 2014 יאיר אשכנזי
רחובות-המזרח(אזרחי) 2003 יוסף אשמואלי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1980 הרצל אשר
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1974 אביהו אשרי
רחובות (צבאי) חיל לוגיסטיקה 1981 משה בוני
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 יהושע בורגין
רחובות (צבאי) חיל כללי 2002 יבגני בחרמוב
רחובות (צבאי) טירונות 2010 סנטיהו ביטואה
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1981 רמי ביטון
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1982 שלמה בינדר ברק
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 מיכאל בכר
רחובות (צבאי) חיל שריון 1950 שלמה בכר
רחובות (צבאי) משטרת ישראל 1992 יאיר במברגר
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 מאיר בן ארי
רחובות (צבאי) חיל אוויר 2006 סמי בן נעים
רחובות-המזרח(אזרחי) 2014 יוסף בן סימון
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 יהודה בן-דוד
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1977 אהרון בן-חמו
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1948 נוח בקמן
רחובות (צבאי) חיל חימוש 1998 בן ציון בר עוז
רחובות (צבאי) חיל אוויר 2009 דוד ברוך
אשדוד (צבאי) חיל לוגיסטיקה 2013 הראל ברוך
הר הרצל (צבאי) חיל שריון 1973 דניאל ברזילי
באר טוביה (צבאי) חיל רגלים 1948 משה ברזלי
הר הרצל (צבאי) חטיבת הצנחנים 1993 משה ברי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1983 עובד ברניץ
פרדס חנה (צבאי) חיל רגלים 1982 דניאל ברנר
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1978 מנחם ברנר
רחובות (צבאי) חיל שריון 1977 נחמיה ברנשטיין
רחובות-המזרח(אזרחי) 2005 מאיר ברקת
רחובות (צבאי) חטיבת כפיר 2003 רונלד ברר
צפת (צבאי) חיל רגלים 1948 אברהם בשארי
רחובות (צבאי) לח"י 1948 אהרן גדסי
רחובות (צבאי) חטיבת נח"ל 1982 אילן גדסי
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1982 יונתן גוטהילף
רחובות (צבאי) פיקוד העורף 2007 עמית גוטליב
הר הרצל (צבאי) בריגדה 1943 צבי גוטליב
רחובות (צבאי) חטיבת גבעתי 1984 שמעון גולדברג
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1970 ידין גולדפינגר
רחובות (צבאי) חיל חימוש 1993 אלי גולדשטיין
חולון (צבאי) חיל לוגיסטיקה 2000 גיא ג'וליאן
הר הרצל (צבאי) חיל שריון 1973 דוד גוראון
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1972 אהוד גורי
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1984 דניאל גורי
רחובות (צבאי) חיל חינוך 1982 אבישי גזי
רחובות (צבאי) טירונות 1999 אופיר גל
רחובות (צבאי) חטיבת נח"ל 1973 בנימין גל
רחובות-המזרח(אזרחי) 1997 בצלאל גל
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1984 יעקב גל
ניר צבי חיל רגלים 1982 יעקב גל
קרית שאול (צבאי) חיל רגלים 1973 אהרן גל  גלזר
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1948 בצלאל גלוזר
נס ציונה (אזרחי) 1978 חנין גלעד
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1990 יששכר גניש
רחובות-חדש (אזרחי) חיל חימוש 1982 פנחס גרוסמרק
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1981 אילן גרופי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1969 מרדכי גרחי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1949 יוסף גרמנסקי
רחובות-חדש (אזרחי) 1999 מאיר גרנית
רחובות (צבאי) חיל שריון 1948 גרשון דובינבוים
רחובות (צבאי) חיל אוויר 2007 דני דודוביץ
עירק-בגדד בריגדה 1943 יהודה דודין
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 זאב דויטשלנד
רחובות (צבאי) חיל כללי 1998 צחי דוניו
אשדוד (אזרחי) 1978 ישי דורון
רחובות תר"ן(אזרחי) אצ"ל 1938 ניסים דורני
רחובות (צבאי) חיל לוגיסטיקה 1965 שלום דמארי
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1948 עמוס דניאלי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1949 יהודה דערי
רחובות (צבאי) חיל כללי 1994 ודים דרוקרוב
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1967 משה דרימר
נתניה (צבאי) תקשוב 1973 יוסף דשא דסה
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 אמיר הדר הופמן
רחובות (צבאי) חיל הנדסה 2003 צפריר הובר
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1967 יהודה הורונציק
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1970 משה-שלמה הלד
חיפה (צבאי) חיל רגלים 1948 יעקב הלל
רחובות (צבאי) חיל משטרה צבאית 1968 בנימין הלפמן
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1973 ישראל הלפרין
רחובות (צבאי) חיל אוויר 2000 ליאור הררי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 יוסף וועיש
רחובות (צבאי) חיל מודיעין 2016 חן וורבר
רחובות (צבאי) חיל מודיעין 1984 חנן וורבר
רחובות (צבאי) תקשוב 2008 מלסה וורקה
כפר ורבורג (צבאי) חיל רגלים 1948 זאב וידר
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1949 אהרן ויינברגר
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1950 יחיאל וייסבך
צפת (צבאי) חיל רגלים 1948 חדוי ויסגרוס
קרית שאול (צבאי) חיל אוויר 1964 אשר וניג
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1970 שלום ושדי
עפולה (צבאי) חטיבת גולני 1951 רחמים זאדה
רחובות-חדש (אזרחי) 2007 יוסף זהבי
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1975 נמרוד זלטקיס
רחובות (צבאי) חיל שריון 1992 אודי-יהודה זמיר
רחובות (צבאי) חיל שריון 1982 מאיר זמיר זממה
חולון (צבאי) חטיבת גולני 1978 מנשה חביב
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1990 ירון חדד
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1949 יוסף חובשי
רחובות (צבאי) חיל כללי 1968 מאיר חוגי
רחובות (צבאי) חיל כללי 1964 טובה חיבובסקי
נחלת יצחק (צבאי) חיל שריון 1950 ברוך חיטה
רחובות (צבאי) תקשוב 1977 יוכבד חייל
רחובות (צבאי) חיל שריון 1982 אביאל חיים
רחובות (צבאי) משטרת ישראל 2005 אופיר חממי
קרית ענבים (צבאי) חיל שריון 1948 משה חָרָש
רחובות (צבאי) משמר הגבול 2004 ממויה טהיו
רחובות (צבאי) חיל המדע 1948 מיכה טוגנדהפט
קרית שאול (צבאי) חיל שריון 1959 נסים טולידאנו
רחובות-ישן (אזרחי) 2014 יאיר טזזו
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 דוד-חיים טחן
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1970 מרדכי טל
חיפה (צבאי) חיל רגלים 1978 גרשון טל  טוויל
רחובות-ישן (אזרחי) 1967 שמואל טנדליק
רחובות (צבאי) חיל אוויר 2006 קרן טנדלר
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1993 אסף טננבאום
באר טוביה (צבאי) חיל רגלים 1948 מיכאל טנצמן
נתניה (צבאי) חיל רגלים 1948 מנחם טפר
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1980 חזקיה טראבולוס
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 זכריה טרבס
חולדה חיל שריון 1948 יורם טרבס
רחובות (צבאי) משמר הגבול 2004 ולדימיר טרוסטיאנסקי
נחלת יצחק (צבאי) חטיבת גולני 1949 מאיר טרכטינברג
רחובות (צבאי) חיל כללי 2014 טקבה טשלה
רחובות (צבאי) חיל חינוך 1988 סיגלית יאיר
רחובות (צבאי) 1997 אלון יבלקוביץ
קרית שאול (צבאי) חטיבת נח"ל 1970 דניאל-דוד יגור
חולון (צבאי) חיל הנדסה 1979 שמואל יהב
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1992 אורן יהושע
רחובות (צבאי) חיל תותחנים 1980 יוסף יונה
רחובות (צבאי) חיל הנדסה 1948 גדליהו יוספזון
נתניה (צבאי) חיל רגלים 1949 יגאל יחיה
רחובות-ישן (אזרחי) 1995 מרדכי יעקב
רחובות (צבאי) חיל תותחנים 1998 גיל יעקובוביץ
רחובות (צבאי) חיל שריון 1967 יעקב יעקוביאן
רחובות (צבאי) חיל מודיעין 2015 יאיר יערי
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1949 דויד יקנה
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1973 איתמר ירון
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1977 יואב ירושלמי
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1971 שמואל ישעיהו
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1956 משה יתום
רחובות (צבאי) חיל אוויר 2010 אורן כהן
רחובות (צבאי) חיל הנדסה 1967 אליעזר כהן
רחובות (צבאי) משטרת ישראל 2001 יאיר כהן
רחובות (צבאי) חיל שריון 1967 יוסף כהן
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1948 מיכאל כהן
רחובות-ישן (אזרחי) חיל שריון 1973 משה כהן
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1978 נסים כהן
רחובות-ישן (אזרחי) 1971 ראובן כהן
רחובות (צבאי) חטיבת כפיר 2002 שלומי כהן
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 אברהם-גרשון כהנוביץ
נתניה (צבאי) חיל רגלים 1949 יוסף כובאשי
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1948 דוד כוכבי
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1977 דוד כוכבי
קרית שאול (צבאי) חיל רגלים 1956 ישראל כועי
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1982 בנימין כמרי
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1964 יוסף כפרי דורפמן
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1973 אריה כץ
רחובות (צבאי) חיל רגלים 2002 יוני כץ
כפר ורבורג (צבאי) חיל רגלים 1948 ישראל כץ
רחובות-המזרח(אזרחי) 2004 ראובן לב
רחובות (צבאי) חיל כללי 1982 יוליה לבובסקי
כפר ורבורג (צבאי) חיל רגלים 1951 זכריה לבי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1974 אבינועם להב
רחובות (צבאי) חיל רפואה 1973 דורון לוי
רחובות (צבאי) חיל לוגיסטיקה 1971 יהושע לוי
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1967 יעקב לוי
הר הרצל (צבאי) חטיבת הצנחנים 1954 שמחה לוי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1970 גבריאל לוי קועטה
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1978 רמי לוין
גדרה חיל שריון 1973 יהודה לוסטיג
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1948 יהושע לוסטיג
אשדוד (צבאי) חיל רגלים 1978 רון לוריא
רחובות (צבאי) חיל שריון 1974 אלעזר ליאון
רחובות (צבאי) חיל שריון 1948 דוד ליבוביץ
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 רפאל ליבוביץ
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1977 שלמה ליבוביץ
רחובות (צבאי) חיל תותחנים 1966 אפרים לייבוביץ
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1949 בצלאל לינדה
רחובות (צבאי) חיל מודיעין 1991 ארז-פול לינדר
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1948 מרדכי ליפקין
פתח תקוה (צבאי) חיל רפואה 1973 חיים לנגזם
רחובות (צבאי) חיל משטרה צבאית 1973 יעקב לשם (פליישמן)
כפר ורבורג (צבאי) חיל רגלים 1948 יעקב מדהלה
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1948 יצחק מדהלה
רחובות (צבאי) חטיבת כפיר 1999 קובי מואטי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 יצחק מוגזח
רחובות (צבאי) חיל רפואה 1990 רפאל מוזס
רחובות (צבאי) חיל תותחנים 1980 דוד מויאל
חולון (צבאי) חיל אוויר 1987 שמואל מורחי
נחלת יצחק (צבאי) לח"י 1949 חיים מורי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1982 ארז מזרחי
הר הרצל (צבאי) חיל מודיעין 1948 דויד מזרחי
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1970 יגאל מזרחי
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1948 משה מזרחי
רחובות-חדש (אזרחי) 1983 עדי מזרחי
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1974 ישראל מחדון
רביבים (צבאי) חיל רגלים 1948 דוד מטל פלד
קרית עקרון 1987 ציון מידאני
רחובות תר"ן(אזרחי) 1972 מתתיהו מיזל
רחובות-חדש (אזרחי) 1981 מנשה מילוא
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1998 דניאל מירוב (וינברג)
רחובות (צבאי) חיל חינוך 1973 מיכאל-יצחק מליק
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1948 שלום מלמד
קרית ענבים (צבאי) חיל רגלים 1948 יוסף מלק
רחובות (צבאי) חיל שריון 1967 אוריאל מנוחין
רחובות (צבאי) חטיבת גבעתי 1989 אורן מנצור
רחובות (צבאי) חיל חינוך 2007 רומן מנצ'ינסקי
רחובות (צבאי) חיל אוויר 2003 עדי מעוז
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1948 יוסף מקיטון
פרדס חנה (צבאי) חיל רגלים 1975 דורון מרוא
נס ציונה (צבאי) חיל רפואה 2013 עדי מרזוק
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1975 גדי מריאן
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1960 דויד מרמור
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1967 דוב מרקוביץ
רחובות (צבאי) חיל שלישות 2000 מרדכי מרקוביץ
קרית ענבים (צבאי) חיל שריון 1948 זכריה משה
הר הרצל (צבאי) 1949 זכריה-יחיא משה
חולון (צבאי) חיל מודיעין 2007 שרון משיחי
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1951 יצחק משקה
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1948 מנחם מששוילי
רחובות-חדש (אזרחי) 1989 אדריאן נאגראה
כפר ורבורג (צבאי) חיל הנדסה 1954 ישראל נאור וייסבוך
מצרים-קהיר-הליופולס בריגדה 1942 דניאל נדב (נדאף)
הר הרצל (צבאי) חיל חינוך 1975 מאיר נדלר
גדרה (אזרחי) חיל שריון 1973 ניצן נוי אופנהיימר
רחובות (צבאי) חיל שריון 1987 שי נוסבוים
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1997 יובל ניר
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 יצחק סגל
רחובות (צבאי) חטיבת גבעתי 2005 עידו סדן
רחובות (צבאי) חיל כללי 1963 יעקב סחה
הר הרצל (צבאי) חיל תותחנים 1956 שלום סטאחי
רחובות (צבאי) חיל הנדסה 1973 יוסף סיגלר
רחובות (צבאי) חיל שריון 2006 קובי סמילג
רחובות (צבאי) חיל שריון 1983 משה סעדה
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1986 יואב סקל
קרית שאול (צבאי) חטיבת גולני 1957 משולם סרנגה
רחובות (צבאי) חיל הנדסה 1973 יוסף סתוי (שתבוי)
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1994 ניר עברון
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1967 אברהם עוקשי
רחובות (צבאי) חיל תותחנים 1975 יואב עוקשי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1958 ישראל עוקשי
רחובות (צבאי) חיל חימוש 1998 שי עוקשי
רחובות (צבאי) חיל תותחנים 1970 הרצל עזרא
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1985 רפאל עזרי
אין מידע חיל אוויר 1979 שמעון עטיאס
רחובות (צבאי) חיל תותחנים 1978 ששון עיני
רחובות (צבאי) חיל חימוש 1983 צבי עלזר
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 יעקב עמר
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1972 ציון ענקי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 אהרן ערגי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 בן ציון פוגל
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 אברהם פומרנץ
כפר ורבורג (צבאי) חיל הנדסה 1953 חיים פורסטר
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 ציון פטל
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1948 אריה פיארברגר
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 אליעזר פייג
קרית שאול (צבאי) חיל רפואה 1974 יואב פינדלינג
קרית ענבים (צבאי) חיל רגלים 1948 שלום פינקלשטיין
רחובות (צבאי) חיל שריון 2002 משה פלד
קבוצת יבנה חיל חינוך 1973 אברהם פלדמן
רחובות (צבאי) חיל לוגיסטיקה 1997 דמיטרי פליט
כפר ורבורג (צבאי) חיל רגלים 1948 אברהם פנקס
רחובות (צבאי) חיל חימוש 1977 שבתאי פרדו
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1998 ליאור פרוזנסקי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 יוסף פרי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1948 ראובן פריגוזין
רחובות (צבאי) חיל שריון 1956 משה פריד
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 שבתאי פרל
קרית שאול (צבאי) חיל אוויר 2002 רענן צונץ
חיפה (צבאי) משטרת ישראל 2008 מיקי צוק
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 נתן צייכנר
רחובות-חדש (אזרחי) חיל חימוש 1988 אלכסנדר צ'יסמדיה
אין מידע חיל רגלים 1970 מאיר צעידי
הר הרצל (צבאי) 1961 חיים צרפתי
רחובות-חדש (אזרחי) חיל אוויר 1992 יוסף קאופמן
רחובות (צבאי) תקשוב 1979 דוד קאי
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1994 הדר קהתי
רחובות תר"ן(אזרחי) חיל רגלים 1973 גדעון קוזמה
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 משה קוסובר
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1948 נתן קוצינסקי
רחובות-המזרח(אזרחי) 2004 שמעון קוריש
רחובות (צבאי) חיל שריון 1979 משה קטיעי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1950 יצחק קיבוביץ
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 שלמה קיבוביץ
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 דוד-צבי קינד
קרית שאול (צבאי) חיל שריון 1973 עוזי קינן קלינמן
רחובות-המזרח(אזרחי) 1999 יצחק קירזון
ערד (אזרחי) חיל תותחנים 1978 אליהו קלימן
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1948 דב-יהודה קלין
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 אורן קלמר
רחובות (צבאי) חיל כללי 1978 יעקב קמחי
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1948 יצחק קנדלר
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1973 עזרא קצב
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1953 יוסף קראוס
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1962 ישראל קרואני
רחובות (צבאי) 1948 צבי קרטס
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1951 יעקב קריגר
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1948 יהורם רוזי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1948 מנחם רוזנבלום
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 אפרים-צבי רוזנברג
קרית ענבים (צבאי) חיל רגלים 1948 עמיאל רוזַ'נסקי
כפר ורבורג (צבאי) חיל רגלים 1948 נתן רוזנפלד
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1978 עידו רוזנצויג
רחובות (צבאי) חיל חינוך 1973 חיים רוטפלד
רחובות (צבאי) תקשוב 1983 יהודה רון
רחובות (צבאי) חיל לוגיסטיקה 1993 נועם רונן
רחובות (צבאי) תקשוב 2015 הדס רותם
רחובות (צבאי) חיל כללי 2006 טל שגב
שרונה חיל אוויר 1971 שרגא שגיא סגלצ'יק
רחובות-המזרח(אזרחי) 1996 גילברט שגיב
רחובות-חדש (אזרחי) 2006 ישראל שגיב
קרית שאול (צבאי) חטיבת גולני 1953 סלים שהרבני
קרית שאול (צבאי) חיל שריון 1967 אברהם שוארץ
רחובות (צבאי) מודיעין-איסוף קרב 1997 יוגב שובלי
רחובות (צבאי) חיל שריון 1973 ישראל שוורץ
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 מיה שולרר
רחובות (צבאי) חיל לוגיסטיקה 1994 שלמה שופן
רחובות-חדש (אזרחי) 1994 שאול שור
מזכרת בתיה  (אזרחי) חטיבת הצנחנים 1966 יואב שחם
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1956 ישראל שחר
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1949 משה שטיין
רחובות-ישן (אזרחי) 1974 שמואל שטרן
רחובות (צבאי) חיל לוגיסטיקה 1949 יצחק שטרן-כוכבי
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1977 צבי שיבק
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1973 שרגא שיבק
רחובות-המזרח(אזרחי) 2003 שלמה שיר
רחובות (צבאי) תקשוב 1996 ישי שכנובסקי
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1951 אברהם שלומוביץ
גן יבנה (אזרחי) חיל חימוש 1977 עדנה שלמה
רחובות (צבאי) חיל כללי 1969 פרדי שמואלי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 אברהם שמחי
רחובות (צבאי) חיל אוויר 1955 משאללה שמחי
רחובות (צבאי) 2013 שמואל שמי
הר הרצל (צבאי) חטיבת הצנחנים 1973 גבריאל שעובי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 זרח שעובי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1982 בנימין שער
רחובות (צבאי) חיל שריון 1987 ירחמיאל שפיגלר
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 2006 חיים שפירא
רחובות (צבאי) חיל הנדסה 1991 איציק שר
רחובות (צבאי) חיל שריון 1982 אוריאל-בצלאל שרעבי
רחובות (צבאי) חטיבת הצנחנים 1973 אלעזר שרעבי
רחובות (צבאי) חטיבת גולני 1997 גיל שרעבי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 1948 יוסף שרעבי
רחובות - מרמורק 2013 יחזקאל שרעבי
נתניה (צבאי) חיל רגלים 1949 מנחם שרעבי
רחובות (צבאי) חיל רגלים 2002 עינן שרעבי
רחובות (צבאי) חיל תותחנים 1972 רחמים שרעבי
רחובות - מרמורק 2000 שילה שרעבי
ראשון-לציון-גורדון 1997 שרון תדמור
רחובות (צבאי) חיל שריון 1985 שלמה תורן
רחובות-חדש (אזרחי) 1980 הלל תמיר

 

 

 

 

 


Please contact
Leah Haber Gedalia
with your
additions, questions,
corrections, or comments!
webmaster: richard L. baum

This page is hosted at no cost to the public by JewishGen, Inc., a non-profit corporation. If it has been useful to you, or if you are moved by the effort to preserve the memory of our lost communities, your JewishGen-erosity would be deeply appreciated.

KehilaLinks Home | JewishGen Home

Created: 25 June 2017

Last Modified: 07-29-2017

Go To Top