Israeli flag
Rehovot, Israel
רחובות

Coordinates:  31° 53' 52.67" N  34° 48' 29.24" E
KehilaLinks
Home Maps Links Census

Rehovot
War Memorial

Fallen Soldiers
Buried in Rechovot
Military Cemetery

ישוב חיל שנת נפילה שם פרטי שם משפחה
רחובות חיל שריון 1969 אריה אבדר
קרית עקרון חיל שריון 1973 משה אבוקסיס
חיל רגלים 1949 אברהם אביליה
רחובות חיל אוויר 2004 גיורא אביעד
רחובות שב"ס 2010 טופז אבן - חן קליין
רחובות חיל רפואה 1973 גיאורגה אברהם
רחובות משטרת ישראל 1985 חיים אברהם
קרית עקרון חיל ים 1982 יוסף אהרוני
רחובות חיל שריון 1973 ראובן אוחיון
רחובות חיל רגלים 1948 חיים אוירבך
רחובות חיל לוגיסטיקה 1991 רונן אורן
רחובות חיל שריון 1970 גד-יעקב אזואלוס
רחובות חיל הנדסה 1973 צבי איזיקוביץ
תל אביב-יפו חיל רגלים 1948 דוד איזלר
רחובות חיל אוויר 1980 דן איזנברג
רחובות חיל תותחנים 1969 מאיר-אשר איצקוביץ
גדרה חיל רגלים 1948 אליעזר אירזק
ראשון לציון חיל רגלים 1948 עקיבא אלבוגן
רחובות חיל אוויר 1998 שמואל אלדר
תל אביב-יפו חיל תותחנים 1949 אברהם אליעזר
רחובות חיל רגלים 1949 ליאון אלמוזנינו
רחובות חטיבת הצנחנים 1983 שלמה אלפסי
רחובות חיל רגלים 1999 עמר אל-קבץ
חיל רגלים 1949 נסים אמזלג
רחובות משטרת ישראל 2002 ברוך אנגל
גן יבנה חיל חימוש 1973 דוד אקיאן
רחובות חיל שריון 1974 אסף ארבל
רחובות חיל שריון 1970 אהרן ארנסט
כפר הנגיד חטיבת הצנחנים 1973 חיים אשכנזי
רחובות חיל רגלים 2014 יאיר אשכנזי
רחובות חיל רגלים 1980 הרצל אשר
רחובות חטיבת גולני 1974 אביהו אשרי
קרית אתא חיל רגלים 1949 בנימין בודנר
סתריה חטיבת גולני 1970 אריה בומביגר
רחובות חיל לוגיסטיקה 1981 משה בוני
תל אביב-יפו חיל שריון 1948 שמואל בוקי
רחובות חיל רגלים 1948 יהושע בורגין
רחובות חיל כללי 2002 יבגני בחרמוב
רחובות טירונות 2010 סנטיהו ביטואה
רחובות חיל אוויר 1981 רמי ביטון
תל אביב-יפו חיל שריון 1948 שלום ביטי
תל אביב-יפו חיל רגלים 1948 יעקב בילאוס
רחובות חיל רגלים 1982 שלמה בינדר ברק
רחובות חיל רגלים 1948 מיכאל בכר
רחובות חיל שריון 1950 שלמה בכר
בית שמש חיל אוויר 1980 רן בלדי
רחובות משטרת ישראל 1992 יאיר במברגר
רחובות חיל שריון 1973 מאיר בן ארי
רחובות חיל אוויר 2006 סמי בן נעים
חיל רגלים 1949 נסים בן-ארוש
רחובות חיל רגלים 1948 יהודה בן-דוד
ראשון לציון חיל שריון 1982 בנימין בנדק
אשדוד חטיבת נח"ל 1994 דניאל בנדרסקי
רחובות חטיבת הצנחנים 1977 אהרון בן-חמו
תל אביב-יפו חיל שריון 1948 חיים בן-יעקב(עכו)
רחובות חיל חימוש 1998 בן ציון בר עוז
רחובות חיל אוויר 2009 דוד ברוך
תל אביב-יפו חיל שריון 1973 אריאל ברזלי
רחובות חיל שריון 1983 עובד ברניץ
רחובות חיל רגלים 1978 מנחם ברנר
רחובות חיל שריון 1977 נחמיה ברנשטיין
רחובות חטיבת כפיר 2003 רונלד ברר
ראשון לציון חיל רגלים 1948 סעדיה ג'דה
רחובות לח"י 1948 אהרן גדסי
רחובות חטיבת נח"ל 1982 אילן גדסי
רחובות חטיבת גולני 1982 יונתן גוטהילף
רחובות פיקוד העורף 2007 עמית גוטליב
רחובות חטיבת גבעתי 1984 שמעון גולדברג
רחובות חיל אוויר 1970 ידין גולדפינגר
רחובות חיל חימוש 1993 אלי גולדשטיין
ההגנה 1948 אריה גולדשטיין
רחובות חיל אוויר 1972 אהוד גורי
רחובות חיל אוויר 1984 דניאל גורי
רחובות חיל חינוך 1982 אבישי גזי
רחובות טירונות 1999 אופיר גל
רחובות חטיבת נח"ל 1973 בנימין גל
רחובות חיל רגלים 1984 יעקב גל
רחובות חטיבת גולני 1990 יששכר גניש
רחובות חיל אוויר 1981 אילן גרופי
רחובות חיל שריון 1969 מרדכי גרחי
ראשון לציון חיל רגלים 1948 מנחם גלילי גרינברג
תל אביב-יפו חיל שריון 1948 מנשה-ירמיהו גרינשטיין
רחובות חיל רגלים 1949 יוסף גרמנסקי
יהוד מונוסון חיל כללי 2013 כפיר דהרי
רחובות חיל שריון 1948 גרשון דובינבוים
כפר הס חיל רגלים 1948 משה דובסטר
גן יבנה חיל הנדסה 1973 נעים דוד
רחובות חיל אוויר 2007 דני דודוביץ
בית גמליאל חיל רפואה 1987 שרגא דויטש
רחובות חיל רגלים 1948 זאב דויטשלנד
רחובות חיל כללי 1998 צחי דוניו
ההגנה 1948 בנימין דישון
רחובות חיל לוגיסטיקה 1965 שלום דמארי
רחובות חיל רגלים 1949 יהודה דערי
רחובות חיל כללי 1994 ודים דרוקרוב
רחובות חטיבת גולני 1967 משה דרימר
רחובות חיל שריון 1973 אמיר הדר הופמן
רחובות חיל הנדסה 2003 צפריר הובר
חיל רגלים 1949 מרסל הוכמן
פתח תקוה חיל רגלים 1948 שאול הופמן
זיקים חטיבת הצנחנים 1956 צבי הורביץ
רחובות חיל רגלים 1967 יהודה הורונציק
רחובות חיל אוויר 1970 משה-שלמה הלד
רחובות חיל משטרה צבאית 1968 בנימין הלפמן
רחובות חיל אוויר 1973 ישראל הלפרין
כפר ביל"ו חטיבת נח"ל 1968 חננאל הררי
רחובות חיל אוויר 2000 ליאור הררי
מעין צבי חיל רגלים 1948 דוד וובר
תל אביב-יפו חיל רגלים 1949 יצחק וולף
רחובות חיל שריון 1973 יוסף וועיש
רחובות חיל מודיעין 2016 חן וורבר
רחובות חיל מודיעין 1984 חנן וורבר
רחובות תקשוב 2008 מלסה וורקה
רביבים חיל אוויר 1948 מיכאל ויימרס
רחובות חיל רגלים 1950 יחיאל וייסבך
חיפה חיל רגלים 1948 חיים ויסזנד
חיל רגלים 1948 צבי ונסמן
תל אביב-יפו חיל שריון 1948 ישעיהו ורטנשטיין
רחובות חיל רגלים 1970 שלום ושדי
כפר סבא חיל רגלים 1948 יהודה זאוער
כפר הרי"ף חיל חימוש 1968 היינריך זילברמן
רחובות חיל אוויר 1975 נמרוד זלטקיס
רחובות חיל שריון 1992 אודי-יהודה זמיר
רחובות חיל שריון 1982 מאיר זמיר זממה
חולתה חטיבת גולני 1973 יגאל חדד
רחובות חיל אוויר 1990 ירון חדד
רחובות חיל כללי 1968 מאיר חוגי
רחובות חיל כללי 1964 טובה חיבובסקי
רחובות תקשוב 1977 יוכבד חייל
רחובות חיל שריון 1982 אביאל חיים
קרית עקרון חטיבת גולני 1973 יעקב חיים
גבעתים חיל רגלים 1948 צבי-אריה חינקיס
יבנה חיל שריון 1982 שמואל חכמון
בני ברק חיל רגלים 1949 סעדיה חמו
רחובות משטרת ישראל 2005 אופיר חממי
באר יעקב חיל רגלים 1994 עמית חסדאי
חיפה חיל שריון 1973 יששכר חרמץ
רחובות משמר הגבול 2004 ממויה טהיו
רחובות חיל המדע 1948 מיכה טוגנדהפט
נחל עז חטיבת נח"ל 1953 יעקב טוכמן
רחובות חיל שריון 1973 דוד-חיים טחן
רחובות חיל רגלים 1970 מרדכי טל
רחובות חיל אוויר 2006 קרן טנדלר
רחובות חטיבת גולני 1993 אסף טננבאום
רחובות חיל אוויר 1980 חזקיה טראבולוס
רחובות חיל רגלים 1948 זכריה טרבס
רחובות משמר הגבול 2004 ולדימיר טרוסטיאנסקי
רחובות חיל כללי 2014 טקבה טשלה
רחובות חיל חינוך 1988 סיגלית יאיר
רחובות 1997 אלון יבלקוביץ
קרית עקרון חטיבת הצנחנים 1977 חיים יהודה
רחובות חיל רגלים 1992 אורן יהושע
רחובות חיל תותחנים 1980 יוסף יונה
תל אביב-יפו חיל רגלים 1949 שמואל יוסף
רחובות חיל הנדסה 1948 גדליהו יוספזון
תל אביב-יפו חיל רגלים 1948 אברהם יחיה (מזרחי)
תל אביב-יפו חיל רגלים 1948 יצחק ילינק
ראשון לציון חיל רפואה 1973 אריה ינקוביץ
רחובות חיל תותחנים 1998 גיל יעקובוביץ
רחובות חיל שריון 1967 יעקב יעקוביאן
רחובות חיל מודיעין 2015 יאיר יערי
רחובות חיל רגלים 1973 איתמר ירון
רחובות חטיבת הצנחנים 1977 יואב ירושלמי
כפר גלעדי חטיבת הצנחנים 1977 אליעזר ישי
רחובות חטיבת הצנחנים 1971 שמואל ישעיהו
רחובות חטיבת גולני 1956 משה יתום
ירושלים חיל רגלים 1949 אברהם כהן
רחובות חיל אוויר 2010 אורן כהן
רחובות חיל הנדסה 1967 אליעזר כהן
רחובות משטרת ישראל 2001 יאיר כהן
רחובות חיל שריון 1967 יוסף כהן
ירושלים חיל רגלים 1949 יוסף כהן
רחובות חיל רגלים 1978 נסים כהן
גדרה תקשוב 1973 עמנואל כהן
פרדס חנה-כרכור חיל רגלים 1967 ציון כהן
רחובות חטיבת כפיר 2002 שלומי כהן
רחובות חיל רגלים 1948 אברהם-גרשון כהנוביץ
רחובות חטיבת הצנחנים 1977 דוד כוכבי
רחובות חיל אוויר 1982 בנימין כמרי
צפת חיל מודיעין 1993 שמואל כפיר
רחובות חטיבת הצנחנים 1964 יוסף כפרי דורפמן
רחובות חיל רגלים 1973 אריה כץ
רחובות חיל רגלים 2002 יוני כץ
באר שבע חיל שריון 1973 אורי כר-שני (פישמן)
רחובות חיל כללי 1982 יוליה לבובסקי
רחובות חיל שריון 1974 אבינועם להב
רחובות חיל רפואה 1973 דורון לוי
רחובות חיל לוגיסטיקה 1971 יהושע לוי
רחובות חטיבת גולני 1967 יעקב לוי
קרית עקרון חיל שריון 1973 שלמה לוי מדהלה
רחובות חיל רגלים 1970 גבריאל לוי קועטה
רחובות חטיבת גולני 1978 רמי לוין
רחובות חיל שריון 1974 אלעזר ליאון
רחובות חיל שריון 1948 דוד ליבוביץ
כפר ביל"ו תקשוב 1992 עמית ליבוביץ
רחובות חיל שריון 1973 רפאל ליבוביץ
רחובות חטיבת הצנחנים 1977 שלמה ליבוביץ
רחובות חיל תותחנים 1966 אפרים לייבוביץ
רחובות חיל רגלים 1949 בצלאל לינדה
רחובות חיל מודיעין 1991 ארז-פול לינדר
רחובות חיל משטרה צבאית 1973 יעקב לשם (פליישמן)
תל אביב-יפו חיל רגלים 1948 יעקב מאיר
רמת גן חיל רגלים 1948 פנחס (פטר) מאיר
מעין צבי חיל רגלים 1949 פסח יוסף מאיר
רמת גן חיל רגלים 1949 גבריאל מגנאג'י
קרית עקרון חיל רגלים 1997 עינב מדהלה
רחובות חטיבת כפיר 1999 קובי מואטי
רחובות חיל רגלים 1948 יצחק מוגזח
רחובות חיל רפואה 1990 רפאל מוזס
רחובות חיל תותחנים 1980 דוד מויאל
מזכרת בתיה חיל רגלים 1949 יעקב מוסקוביץ
רחובות חיל שריון 1982 ארז מזרחי
קרית גת חיל שריון 1973 דוד מזרחי
רחובות חיל אוויר 1970 יגאל מזרחי
רחובות חטיבת גולני 1974 ישראל מחדון
ראשון לציון חיל רגלים 1948 משה מינץ
רחובות חיל אוויר 1998 דניאל מירוב (וינברג)
רחובות חיל חינוך 1973 מיכאל-יצחק מליק
תל אביב-יפו חיל רגלים 1948 צבי מלמדובסקי
תל אביב-יפו חיל רגלים 1948 צבי מנגל
תל אביב-יפו חיל שריון 1948 יוסף מנוביץ
רחובות חיל שריון 1967 אוריאל מנוחין
רחובות חטיבת גבעתי 1989 אורן מנצור
רחובות חיל חינוך 2007 רומן מנצ'ינסקי
חולדה חיל רגלים 1948 זלמן מסונז'יק
רחובות חיל אוויר 2003 עדי מעוז
רחובות חטיבת הצנחנים 1975 גדי מריאן
רחובות חיל אוויר 1960 דויד מרמור
רחובות חיל רגלים 1967 דוב מרקוביץ
רחובות חיל שלישות 2000 מרדכי מרקוביץ
רחובות חטיבת גולני 1951 יצחק משקה
קרית עקרון חיל תותחנים 1982 עופר משרקי
זיקים חיל רגלים 1948 חיים נגינס
רחובות חיל שריון 1987 שי נוסבוים
חולון חיל רגלים 1948 אהרן ניסטור
רחובות חטיבת הצנחנים 1997 יובל ניר
פתח תקוה חיל רגלים 1948 טורל-אליעזר נתנזון
רחובות חיל שריון 1973 יצחק סגל
רחובות חטיבת גבעתי 2005 עידו סדן
ראשון לציון חיל רגלים 1948 ציון סולימן
תל אביב-יפו חיל שריון 1948 ישעיהו סוקל
רחובות חיל כללי 1963 יעקב סחה
רחובות חיל הנדסה 1973 יוסף סיגלר
רחובות חיל שריון 2006 קובי סמילג
רחובות חיל שריון 1983 משה סעדה
יבנה חיל שריון 1973 מרדכי סעדיאן
רחובות חטיבת גולני 1986 יואב סקל
רחובות חיל הנדסה 1973 יוסף סתוי (שתבוי)
רחובות חטיבת הצנחנים 1994 ניר עברון
קרית עקרון חיל כללי 1980 בנימין עובד
קרית עקרון חיל אוויר 2011 יוסף עובד
רחובות חיל רגלים 1967 אברהם עוקשי
רחובות חיל תותחנים 1975 יואב עוקשי
רחובות חיל שריון 1958 ישראל עוקשי
רחובות חיל חימוש 1998 שי עוקשי
רחובות חיל תותחנים 1970 הרצל עזרא
רחובות חטיבת הצנחנים 1985 רפאל עזרי
קרית עקרון חיל שריון 1969 עזרא עיני
רחובות חיל תותחנים 1978 ששון עיני
רחובות חיל חימוש 1983 צבי עלזר
רחובות חיל שריון 1973 יעקב עמר
רחובות חטיבת גולני 1972 ציון ענקי
רחובות חיל שריון 1973 אהרן ערגי
רחובות חיל רגלים 1948 בן ציון פוגל
קרית ים חיל ים 2002 טוביה פוגל
רחובות חיל רגלים 1948 אברהם פומרנץ
רחובות חיל שריון 1973 ציון פטל
תל אביב-יפו לח"י 1948 ישראל פיבקו
רחובות חיל רגלים 1948 אליעזר פייג
חיל אוויר 1948 ולפה-ויליאם פישר
רחובות חיל שריון 2002 משה פלד
רועי חיל אוויר 1998 רונן פלד
רחובות חיל לוגיסטיקה 1997 דמיטרי פליט
תל אביב-יפו חיל רגלים 1948 ישראל-נחום פלץ
חולון חיל חימוש 1973 יצחק פניז'ל
רחובות חיל חימוש 1977 שבתאי פרדו
רחובות חיל אוויר 1998 ליאור פרוזנסקי
רחובות חיל שריון 1973 יוסף פרי
רחובות חיל שריון 1948 ראובן פריגוזין
רחובות חיל שריון 1956 משה פריד
יבנה חיל תותחנים 1973 לוי-יוסף פריינטי
רחובות חיל שריון 1973 שבתאי פרל
מזכרת בתיה תקשוב 1995 משה פרנלדס
חיפה חיל רגלים 1949 יוסף פרנס
קרית עקרון חיל אוויר 2008 נועם צברי
רחובות חיל רגלים 1948 נתן צייכנר
באר שבע חיל רגלים 1967 מתתיהו צעידי
מזכרת בתיה חיל רגלים 1960 שלום צעידי
חיפה חיל רגלים 1949 קלמן צ'פניק
תל אביב-יפו חיל שריון 1949 אוסקר צרפתי
רחובות תקשוב 1979 דוד קאי
רחובות חטיבת גולני 1994 הדר קהתי
רחובות חיל רגלים 1948 משה קוסובר
רחובות חיל שריון 1979 משה קטיעי
רחובות חיל רגלים 1950 יצחק קיבוביץ
רחובות חיל רגלים 1948 שלמה קיבוביץ
רחובות חיל רגלים 1948 דוד-צבי קינד
חיפה חיל שריון 1948 יונה קליין
רחובות חיל שריון 1973 אורן קלמר
רחובות חיל כללי 1978 יעקב קמחי
חיל אוויר 1948 זאב קנטר
רחובות חיל רגלים 1973 עזרא קצב
רחובות חיל רגלים 1953 יוסף קראוס
רחובות חיל רגלים 1962 ישראל קרואני
רחובות 1948 צבי קרטס
רחובות חיל רגלים 1951 יעקב קריגר
תל אביב-יפו חיל רגלים 1948 אליעזר רוגובין
תל אביב-יפו חיל אוויר 1948 משה רוזנבוים
רחובות חיל שריון 1948 מנחם רוזנבלום
רחובות חיל שריון 1973 אפרים-צבי רוזנברג
חיפה חיל שריון 1948 אריאל רוזנברג
רחובות חטיבת הצנחנים 1978 עידו רוזנצויג
תל אביב-יפו חיל רפואה 1974 יואב רוזנר
רחובות חיל חינוך 1973 חיים רוטפלד
באר יעקב חיל שריון 1982 זאב רויטמן
חיל רגלים 1948 דוב רויטרנד
רחובות תקשוב 1983 יהודה רון
טל שחר חיל לוגיסטיקה 1992 רותם רון
רחובות חיל לוגיסטיקה 1993 נועם רונן
רחובות תקשוב 2015 הדס רותם
ניר דוד (תל עמל) חיל שריון 1948 יצחק ריין
רחובות חיל כללי 2006 טל שגב
טל שחר חיל אוויר 2005 תור שדות
רחובות מודיעין-איסוף קרב 1997 יוגב שובלי
רחובות חיל שריון 1973 ישראל שוורץ
רחובות חיל רגלים 1948 מיה שולרר
רחובות חיל לוגיסטיקה 1994 שלמה שופן
רחובות חטיבת הצנחנים 1956 ישראל שחר
רחובות חיל רגלים 1949 משה שטיין
חטיבת גולני 1949 אברהם שטרנברג
רחובות חיל לוגיסטיקה 1949 יצחק שטרן-כוכבי
רחובות חיל אוויר 1977 צבי שיבק
רחובות חיל רגלים 1973 שרגא שיבק
רחובות תקשוב 1996 ישי שכנובסקי
רחובות חטיבת גולני 1951 אברהם שלומוביץ
רחובות חיל כללי 1969 פרדי שמואלי
תל אביב-יפו חיל שריון 1948 אשר שמולביץ
גבת חיל רגלים 1949 משה שמוקלר
רחובות חיל רגלים 1948 אברהם שמחי
רחובות חיל אוויר 1955 משאללה שמחי
רחובות 2013 שמואל שמי
רחובות חיל רגלים 1948 זרח שעובי
רחובות חיל רגלים 1982 בנימין שער
רחובות חיל שריון 1987 ירחמיאל שפיגלר
רחובות חטיבת גולני 2006 חיים שפירא
רחובות חיל הנדסה 1991 איציק שר
רחובות חיל שריון 1982 אוריאל-בצלאל שרעבי
רחובות חטיבת הצנחנים 1973 אלעזר שרעבי
רחובות חטיבת גולני 1997 גיל שרעבי
רחובות חיל רגלים 1948 יוסף שרעבי
רחובות חיל רגלים 2002 עינן שרעבי
רחובות חיל תותחנים 1972 רחמים שרעבי
רחובות חיל שריון 1985 שלמה תורן
תל אביב-יפו חיל תותחנים 1951 עקיבא תמיר
מעגן מיכאל חיל אוויר 1967 שלום תמיר

 

 

 

 

 


Please contact
Leah Haber Gedalia
with your
additions, questions,
corrections, or comments!
webmaster: richard L. baum

This page is hosted at no cost to the public by JewishGen, Inc., a non-profit corporation. If it has been useful to you, or if you are moved by the effort to preserve the memory of our lost communities, your JewishGen-erosity would be deeply appreciated.

KehilaLinks Home | JewishGen Home

Created: 25 June 2017

Last Modified: 07-31-2017

Go To Top