Israeli flag
Ness Ziona, Israel
נס ציונה  ישׂראל

Coordinates:  31° 56' N  34° 48' E
KehilaLinks
Home Maps Community The Fallen Links Data

Ness Ziona
War Memorial

Fallen Soldiers

בית עלמין חיל שנת נפילה שם פרטי שם משפחה
הר הרצל (צבאי) פיקוד העורף 1985 אהרון אבידר
נס ציונה (צבאי) חטיבת נח"ל 1970 אליהו אזולאי
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1948 אלה איזבוצקי
נס ציונה (צבאי) חטיבת נח"ל 1997 גיל אייזן
נס ציונה (אזרחי) 2003 משה אילן
רחובות-המזרח(אזרחי) 2002 אברהם אילת
נס ציונה (אזרחי) 1977 דוד אנוקוב
נס ציונה (צבאי) משמר הגבול 1970 דן אקוע
נס ציונה (אזרחי) חיל חינוך 1966 אמיל ארדמן
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1973 יאיר אריה
הר הרצל (צבאי) חיל רגלים 1967 מרדכי אשכנזי
נס ציונה (צבאי) חיל תותחנים 1970 משה בובי
נס ציונה (צבאי) שב"ס 2010 פביולה בוהדנה
נס ציונה (צבאי) חיל רגלים 1984 ניסים ביטון
נס ציונה (צבאי) חטיבת נח"ל 1968 משה בלומברג
קרית ענבים (צבאי) חיל שריון 1948 עמוס בן-אריה (לפין)
נס ציונה (צבאי) חיל אוויר 1974 יעקב בן-דוד
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1948 אבנר בן-יהודה
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1975 אברהם בראון
נס ציונה (אזרחי) 2008 יוגב ברזילי
נס ציונה (אזרחי) חיל רפואה 1958 מקס ברמן
כפר ורבורג (צבאי) חטיבת נח"ל 1952 רן בר-נתן
נס ציונה (צבאי) חיל אוויר 1970 משה גולדוסר
נס ציונה (צבאי) חיל הנדסה 1984 ריקרדו גולמן
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1982 שאול גולן
נס ציונה (אזרחי) 1984 דב גורפינקל
הר הרצל (צבאי) חיל שריון 1973 אליהו גריית
הר הרצל (צבאי) חטיבת גולני 1954 שלום דהרי
נס ציונה (צבאי) חטיבת גולני 1974 יעקב דלל
נס ציונה (צבאי) חיל רגלים 1949 מנדל הן
רחובות-חדש (אזרחי) 1980 אורה הרוש
נס ציונה (צבאי) פיקוד העורף 2000 דורון וולוך
נס ציונה (אזרחי) 1975 יעקב וולוך
נס ציונה (צבאי) חיל אוויר 1979 חיים וינשלבאום
הר הרצל (צבאי) חיל חימוש 1956 דויד וישניה
נהריה (צבאי) חיל רגלים 1948 ישראל וריס
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1989 גיל זגורסקי
קרית שאול (צבאי) שב"ס 1998 יעקב זיגלבוים
נס ציונה (צבאי) תקשוב 1977 נחום זיו זיויצה
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1966 איתן זילכה
נס ציונה (צבאי) חיל אוויר 1973 אלכסנדר זיסקוביץ
באר טוביה (צבאי) חיל רגלים 1948 אלימלך זמורסקי
נס ציונה (צבאי) חיל מודיעין 2004 דנה זמורסקי
נס ציונה (צבאי) חטיבת גולני 1969 יחזקאל טוינה
נס ציונה (צבאי) חיל רגלים 1948 עזרא יהוד
נס ציונה (צבאי) חיל לוגיסטיקה 1990 אבידב יצחקי
חולון (צבאי) משטרת ישראל 1984 שאול כברי
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1968 אהרן כהן
נס ציונה (צבאי) חטיבת גולני 1973 הרצל כהן
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1969 אברהם לאופר
נס ציונה (צבאי) חטיבת הצנחנים 1986 יניב לוי
נס ציונה (אזרחי) 2009 עמליה מוספי
נס ציונה (צבאי) משטרת ישראל 1980 שלמה מזרחי
נס ציונה (צבאי) חטיבת נח"ל 1951 רפאל מנג'ם
נס ציונה (צבאי) משטרת ישראל 2003 זמירה מסלוי
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1950 מרדכי מרטון
נס ציונה (צבאי) חטיבת גבעתי 1999 מולו נגטו
נס ציונה (צבאי) חיל רפואה 1971 שלמה נוגאי
נס ציונה (צבאי) חיל אוויר 1971 ישראל נודל
נס ציונה (צבאי) מודיעין-איסוף קרב 2014 טל נחמן
נס ציונה (צבאי) חיל חימוש 1996 ברק ניגרקר
נס ציונה (צבאי) תקשוב 1985 שחר ניסני
נס ציונה (צבאי) חיל חימוש 1973 יחזקאל נסים
הר הרצל (צבאי) חיל הנדסה 2013 צבי סביר
נס ציונה (אזרחי) 1994 ישראל סטביסקי
נס ציונה (צבאי) חיל הנדסה 1967 יהודה עוליאל
חולון (צבאי) חיל רפואה 1990 אוה פור-שוכר
נס ציונה (צבאי) חטיבת נח"ל 1981 אליהו פינקו
נס ציונה (צבאי) חיל אוויר 1964 זאב פלד סטנקובר
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1983 ארמונד פרץ
נס ציונה (צבאי) חיל רגלים 1979 אברהם צבי
נס ציונה (אזרחי) 1981 רחמים צדוק
נס ציונה (צבאי) חטיבת כפיר 1972 שאול צלח
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1973 עמנואל קהלני
נס ציונה (צבאי) חיל חימוש 1960 אריאל קורנברג
נען חיל שריון 2006 אלכסיי קושנירסקי
ראשון לציון (צבאי) חיל חימוש 1997 חיים קלדרון
נחלת יצחק (צבאי) חיל רגלים 1948 מנחם קלרמן
נס ציונה (אזרחי) חיל הנדסה 1965 ברוך קפלן
נס ציונה (צבאי) מודיעין-איסוף קרב 1995 אמיר קרא
נס ציונה (צבאי) משטרת ישראל 2007 חיים קרמונה
נס ציונה (צבאי) חיל חימוש 1993 גדי רודה
נס ציונה (צבאי) חטיבת נח"ל 1997 שחר רוזנברג
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1999 רם רוטנברג
הר הרצל (צבאי) חטיבת כפיר 1973 רפאל רז
רחובות-חדש (אזרחי) 1987 אורי רייך
נס ציונה (צבאי) משטרת ישראל 1986 חיים רן מימרן
נס ציונה (צבאי) משטרת ישראל 1986 יוסף שוורץ
נס ציונה (צבאי) משטרת ישראל 2002 שרה שוורץ
נס ציונה (אזרחי) משמר הגבול 1968 עזרא שוחט
ראשון לציון (צבאי) 2003 יעקב שחם (פרבשטיין)
נס ציונה (צבאי) משטרת ישראל 1978 יפה שפיגל
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1973 אמנון שפירא
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1976 אליהו שקלים
נס ציונה (אזרחי) 2002 שלמה שרון
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1973 מרדכי שרמה
נחלת יצחק (צבאי) 1948 אהרון ששון
נס ציונה (צבאי) חיל שריון 1983 מרדכי תדמור

 

Cemetery Force Fell Given Name Surname
Ness Ziona (Military) Infantry 1979 Zvi Abraham
Ness Ziona (Military) Nahal Brigade 1997 Gil Aizen
Ness Ziona (Military) Border Patrol 1970 Dan Akoa
Ness Ziona (Citizens) 1977 David Anokov
Ness Ziona (Citizens) Education Corps 1966 Emil Ardman
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1973 Yair Arie
Mount Herzl (Military) HFC 1985 Aharon Avidar
Ness Ziona (Military) Nahal Brigade 1970 Eliyahu Azulai
Kfar Warburg (Military) Nahal Brigade 1952 Ran Bar Nathan
Ness Ziona (Citizens) 2008 Yogev Barzilai
Kiryat Anavim (Military) Armored Corps 1948 Amos Ben Arie-Lapin
Ness Ziona (Military) Air Force 1974 Yaakov Ben David
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1948 Avner Ben Yehuda
Ness Ziona (Citizens) Medical Corps 1958 Max Berman
Ness Ziona (Military) Infantry 1984 Nissin Biton
Ness Ziona (Military) Nahal Brigade 1968 Moshe Blumberg
Ness Ziona (Military) Artillery Corps 1970 Moshe Bobi
Ness Ziona (Military) IPS 2010 Paviola Bohadana
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1975 Abraham Braun
Holon (Military) Israel Police 1984 Shaul Cabri
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1968 Aharon Cohen
Ness Ziona (Military) Golani Division 1973 Herzel Cohen
Mount Herzl (Military) Golan Division 1954 Shalom Dahari
Ness Ziona (Military) Golan Division 1974 Yaaakov Delal
Rehovot-Ha-Mizrach (Citizens) 2002 Abraham Eilat
Mount Herzl (Military) Infantry 1967 Mordechai Eshkenazi
Rishon LeZion (Military) 2003 Yaakov Farbstein
Ness Ziona (Citizens) 2003 Moshe Golan
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1982 Shaul Golan
Ness Ziona (Military) Air Force 1970 Moshe Goldwasser
Ness Ziona (Military) Engineering Corps 1984 Ricardo Golman
Mount Herzl (Military) Armored Corps 1973 Eliyahu Grit
Ness Ziona (Citizens) 1984 Dov Gurfinkel
Rehovot New (Citizen) 1980 Ora Harush
Ness Ziona (Military) Infantry 1949 Mendel Hen
Nahalat Yitzhak (Military) Infantry 1948 Ela Izvotzki
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1973 Immanuel Kahalani
Rishon LeZion (Military) Force Armament 1997 Chaim Kalderon
Ness Ziona (Citizens) Engineering Corps 1965 Baruch Kaplan
Ness Ziona (Military) Israel Police 2007 Chaim Karmona
Nahalat Yitzhak (Military) Infantry 1948 Menachem Kelerman
Ness Ziona (Military) Force Armament 1960 Ariel Korenberg
Ness Ziona (Military) Intelligence-gathering Battle 1995 Amir Kra
Naan Armored Corps 2006 Alex Kushnirski
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1969 Abraham Lauger
Ness Ziona (Military) Paratrooper Brigade 1986 Yaniv Levi
Ness Ziona (Military) Nahal Brigade 1951 refael Manjem
Nahalat Yitzhak (Military) Infantry 1950 Mordechai Marton
Ness Ziona (Military) Israel Police 2003 Zmira Masloui
Ness Ziona (Military) Isarel Police 1980 Shlomo Mizrachi
Ness Ziona (Citizens) 2009 Amalia Mosaffi
Ness Ziona (Military) Intelligence-gathering Battle 2014 Tal Nachman
Ness Ziona (Military) Givati Brigade 1999 Mulo Negato
Ness Ziona (Military) Force Armament 1996 Barak Nigerker
Ness Ziona (Military) Telecommuting 1985 Shachar Nisani
Ness Ziona (Military) Force Armament 1973 Yechezkel Nisim
Ness Ziona (Military) Air Force 1971 Israel Nudel
Ness Ziona (Military) Medical Corps 1971 Shlomo Nugai
Ness Ziona (Military) Air Force 1964 Zeev Peled Stankover
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1983 Armand Peretz
Ness Ziona (Military) Nahal Brigade 1981 Elyahu Pincu
Holon (Military) Medical Corps 1990 Eva Pur-Sucher
Ness Ziona (Citizens) 1981 Zadok Rachamim
Ness Ziona (Military) Israel Police 1986 Chaim Ran Mimran
Mount Herzl (Military) Kfir Brigade 1973 Refael Raz
Rehovot New (Citizen) 1987 ori Reich
Ness Ziona (Military) Force Armament 1993 Gadi Roda
Ness Ziona (Military) Nahal Brigade 1997 Shachar Rosenberg
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1999 Ram Rutenberg
Nahalat Yitzhak (Military) 1948 Aharon Sasson
Mount Herzl (Military) Engineering Corps 2013 Zvi Savir
Ness Ziona (Military) Israel Police 2002 Sara Schwartz
Ness Ziona (Military) Israel Police 1986 Joseph Scwartz
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1973 Amnon Shap[ira
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1973 Mordechai Sharma
Ness Ziona (Citizens) 2002 Shlomo Sharon
Ness Ziona (Military) Kfir Brigade 1972 Salach Shaul
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1976 Eliyahu Shkalim
Ness Ziona (Citizens) Border Patrol 1968 Ezra Sochet
Ness Ziona (Military) Israel Police 1978 Yaffa Spiegel
Ness Ziona (Citizens) 1994 Israel Staviski
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1983 Mordechai Tadmor
Ness Ziona (Military) Golani Division 1969 Yechezkel Tuina
Ness Ziona (Military) Engineering Corps 1967 Yehuda Uliel
Nahariya (Military) Infantry 1948 Israel Veris
Ness Ziona (Military) Air Force 1979 Chaim Vinshelbaum
Mount Herzl (Military) Force Armament 1956 David Vishnia
Ness Ziona (Military) HFC 2000 Doron Voloch
Ness Ziona (Citizens) 1975 Yaakov Voloch
Ness Ziona (Military) Infantry 1948 Ezra Yahud
Ness Ziona (Military) Logistics Corps 1990 Avidov Yitzchaki
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1989 Gil Zagorski
Beer Tuvia (Military) Infantry 1948 Elimelch Zamorski
Ness Ziona (Military) Intelligence Corps 2004 Dana Zamorski
Kiryat Shaul (Military) IPS 1998 Yaakov Zigelboim
Ness Ziona (Military) Armored Corps 1966 Eitan Zilka
Ness Ziona (Military) Air Force 1973 Alexander Ziskovich
Ness Ziona (Military) Telecommuting 1977 Nahum Ziv-Zivitza

 

 

 

 

 


Please contact
Leah Haber Gedalia
with your
additions, questions,
corrections, or comments!
webmaster: richard L. baum

This page is hosted at no cost to the public by JewishGen, Inc., a non-profit corporation. If it has been useful to you, or if you are moved by the effort to preserve the memory of our lost communities, your JewishGen-erosity would be deeply appreciated.

KehilaLinks Home | JewishGen Home

Created: 20 April 2017

Last Modified: 05-04-2017

Go To Top